Frisörstol

Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol
Frisörstol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRISÖRSTOL, 1950-tal, "Nike", klädd i röd galon, fot i aluminium, höj- och sänkbar, löst fotstöd

Bruksslitage

527885

2018-03-16