Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖHLMARKS, golvlampa, Harald Notini, mässing, nr 15267, höjd ca 142 cm
Slitage, fot med bucklor
527888
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här