Bägare Tyskland 1800-tal

Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 3 st glas, Tyskland, 1800-talets början, fastblåst fot, slipad , höjd 9-12 cm, selterglas, 1900-talets första hälft, höjd 10 cm

mindre nagg

527895

2018-03-16