Eterna herrarmbandsur

Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur
Eterna herrarmbandsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ETERNA, armbandsur, bic, 1970-tal, automatisk, plexiglas, dag, datum, kronograf, refnr. 684.2169.40, boettnr. 40500080, cal 5100 (Lemania), verknr. 4387083, läderarmband, originalspänne i stål, diameter 38 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage

527923

2018-03-16