Eterna herrarmbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ETERNA, armbandsur, bic, 1970-tal, automatisk, plexiglas, dag, datum, kronograf, refnr. 684.2169.40, boettnr. 40500080, cal 5100 (Lemania), verknr. 4387083, läderarmband, originalspänne i stål, diameter 38 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage
527923
2018-03-16