Lockpokal silver

Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKPOKAL, silver, 1800-talets slut, otydliga stämplar, höjd ca 29 cm, vikt ca 300 g

Bukclor, gravyr

527974

2018-03-17