Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, varav 2 st signerade, Tapio Wirkkala resp. otydligt signerad, troligen Nuutajärvi, osignerad möjligen formgiven av Gunnel Nyman, klart glas, 2 st med luftbubblor, höjd ca 15-20 cm

Bruksslitage, beläggningar, bottenrepor och fotnagg

527983

2018-03-17