Joe Maloney Hackensack

Joe Maloney Hackensack
Joe Maloney Hackensack
Joe Maloney Hackensack
Joe Maloney Hackensack
Joe Maloney Hackensack
Joe Maloney Hackensack

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOE MALONEY (USA, född 1949): "Hackensack, New Jersey", signerad och daterad Joe Maloney 1978, färgfotografi, ca 32x41 cm

527998

2018-04-16