Pop & Rock - Hagström Viking gitarr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

HAGSTRÖM, halvakustisk elgitarr, Viking, 1960-tal, serienummer 714774, i modern gigbag

Bruksslitage, smärre krackeleringar/lacksprickor, viss korrosion på mikrofonerna, skruvhål efter humbucker i stalläge, lös potentiometer gör att stallmikrofonen volym ej kan regleras

528026

2018-05-31