Pop & Rock - Hagström Viking gitarr
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
HAGSTRÖM, halvakustisk elgitarr, Viking, 1960-tal, serienummer 714774, i modern gigbag
Bruksslitage, smärre krackeleringar/lacksprickor, viss korrosion på mikrofonerna, skruvhål efter humbucker i stalläge, lös potentiometer gör att stallmikrofonen volym ej kan regleras
528026
2018-05-31