Ernst Küsel oljemålning

Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST KÜSEL (1873-1942): Ankor, signerad och daterad E Küsel 1905, duk på pannå, ca 76x70 cm

528035

2018-03-17