Hans Alfredson, oljemålning

Hans Alfredson, oljemålning
Hans Alfredson, oljemålning
Hans Alfredson, oljemålning
Hans Alfredson, oljemålning
Hans Alfredson, oljemålning
Hans Alfredson, oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS ALFREDSON (1931-2017), "Kändisen",
signerad och daterad 1974, olja på duk, 65x54 cm

PROVENIENS: Gösta Ekman, (första filmandet på Ägget)

528050

2018-03-20