Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS ALFREDSON (1931-2017), "Kändisen",
signerad och daterad 1974, olja på duk, 65x54 cm
PROVENIENS: Gösta Ekman, (första filmandet på Ägget)
528050
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här