Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KÅSA, silver, Ryssland, godronerade handtag, spår av invändig förgyllning, stämplar S:t Petersburg 1858, höjd ca 9, 24x13 cm, vikt ca 255 g
Ett handtag med bristning
528073
2018-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här