Kåsa S:t Petersburg

Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg
Kåsa S:t Petersburg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KÅSA, silver, Ryssland, godronerade handtag, spår av invändig förgyllning, stämplar S:t Petersburg 1858, höjd ca 9, 24x13 cm, vikt ca 255 g

Ett handtag med bristning

528073

2018-03-17