Bläckhorn supkopp sterlingsilver
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLÄCKHORN, glas med silverfattning, med graverad dekor av fåglar, SUPKOPP, sterlingsilver med invändig förgyllning, stämplad B Erlandsson, Kristianstad 1915
Bläckhornets lock med mindre defekt samt bristning, supkopp med gravyr
528109
2018-03-17