Bläckhorn supkopp sterlingsilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, glas med silverfattning, med graverad dekor av fåglar, SUPKOPP, sterlingsilver med invändig förgyllning, stämplad B Erlandsson, Kristianstad 1915

Bläckhornets lock med mindre defekt samt bristning, supkopp med gravyr

528109

2018-03-17