Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANKPRESS, Ercuis, Frankrike, 1900-talets mitt, på mahognysockel. stämplad Ercuis 89, modell 891, Höjd 48-62, bredd 38x20 cm
Fotplatta med märken, bruksslityage
528153
2018-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här