Ankpress nysilver Ercuis Frankrike

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANKPRESS, Ercuis, Frankrike, 1900-talets mitt, på mahognysockel. stämplad Ercuis 89, modell 891, Höjd 48-62, bredd 38x20 cm

Fotplatta med märken, bruksslityage

528153

2018-03-17