Anne Nilsson glas 2 stycken

Anne Nilsson glas 2 stycken
Anne Nilsson glas 2 stycken

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANNE NILSSON, "Clown", champagnestrutar, 2 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjder ca 27 cm

528165

2018-03-22