Flexform soffbord

Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLEXFORM, soffbord, Italien, fanerad skiva med masiva ben i valnöt, höjd ca 30, diameter 150 cm

Skiva med fläckar, slitage, smärre fanerskador

528174

2018-03-17