Spegel 1800-tal empire

Spegel 1800-tal empire
Spegel 1800-tal empire
Spegel 1800-tal empire
Spegel 1800-tal empire
Spegel 1800-tal empire
Spegel 1800-tal empire

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, skulpterad förgylld dekor, marmorerad sockel, delat glas, höjd 265x104 cm

Ytskador och färgbortfall

528181

2018-03-17