Flexform soffbord

Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord
Flexform soffbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLEXFORM, soffbord, fanerad med valnöt, höjd ca 30, 90x90 cm

Slitage, repor

528193

2018-03-17