Flexform soffbord
Valmis
2018-03-17
528195
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
FLEXFORM, soffbord, fanerad med valnöt, höjd ca 30, 90x90 cm
Slitage, repor