Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, South America, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm
528218
2018-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här