Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, 1950/60-tal, teakfanér, 2 lådor, skjutdörrar, höjd ca 54, 85x30 cm

Slitage, repor och fläckar, deliv löst bakstycke, något ostadig

528236

2018-03-17