Matgrupp valnöt

Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, diamater 115, skivan à 55 cm, sitthöjd 45 cm

Skiva med fläckar, stolarnas klädsel med fläckar och skador, smärre märken

528250

2018-03-17