Matgrupp valnöt
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, diamater 115, skivan à 55 cm, sitthöjd 45 cm
Skiva med fläckar, stolarnas klädsel med fläckar och skador, smärre märken
528250
2018-03-17