Hyllsystem
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1960-tal, teak, bestående av två skåp, lådhurts samt 6+3+2 st. vägghyllor i varierande storlekar (längd 100 resp. 116 cm) samt 4+2 st. väggskenor (höjd 84 resp. 93 cm), skåpens mått, höjd ca 60, 130x45, lådhurtsens höjd 60, 56x45 cm, nyckel finns
Bruksslitag eoch repor
528274
2018-03-17