J Nilsson fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

J NILSSON (1900-tal): "M/S Holmia", signerad Kapt J Nilsson, olja på duk, ca 51x73 cm

528327

2018-03-19