Nilsson fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ALGOT NILSSON (1900-tal): "M/S Ceylon"", signerad och daterad Alg Nilsson 1953, olja på duk, ca 40x60 cm

Kuntoraportti

528328

Päivämäärä:

2018-03-19