Nilsson fartygsporträtt oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ALGOT NILSSON (1900-tal): "M/S Ceylon"", signerad och daterad Alg Nilsson 1953, olja på duk, ca 40x60 cm
Kuntoraportti
528328
Päivämäärä:
2018-03-19