Tebord rokokostil
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, bricka av flintgods med handmålad dekor av blommor, bordet gråmålat, bordets höjd 73, 69x55 cm, brickans mått 53x40,5 cm
Senare bemålad, bricka med lagning, ytslitage.
528342
2018-03-18