Tebord rokokostil

Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil
Tebord rokokostil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, bricka av flintgods med handmålad dekor av blommor, bordet gråmålat, bordets höjd 73, 69x55 cm, brickans mått 53x40,5 cm

Senare bemålad, bricka med lagning, ytslitage.

528342

2018-03-18