Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SEVERIN NILSSON (1846-1918): Vinterlandskap med solnedgång, signerad Severin Nilsson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55,5x66 cm
Ram med omfattande skador
528344
2018-03-18