Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SEVERIN NILSSON (1846-1918): Vinterlandskap med solnedgång, signerad Severin Nilsson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55,5x66 cm

Ram med omfattande skador

528344

2018-03-18