Tillbaka till katalog
Cartier VLC damarmbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
CARTIER, damarmbandsur, förgylld sterlingsilver, "Must de Cartier", VLC, ca 1990, quartz, safirglas, boettnr. 18 110634, originalläderband, originalspänne i gulddoublé, diamter 24 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
528363
Datum:
2018-03-22