Longines Conquest damarmbandsur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LONGINES, damarmbandsur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4012, serienr. 24908099, originallänk, viklås, diameter 25,3 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

528364

2018-03-22