Longines Conquest damarmbandsur
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LONGINES, damarmbandsur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4012, serienr. 24908099, originallänk, viklås, diameter 25,3 mm
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
528364
2018-03-22