Erik Jönsson teckning

Erik Jönsson teckning
Erik Jönsson teckning
Erik Jönsson teckning
Erik Jönsson teckning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Motiv från Paris, signerad och daterad Erik Jönsson Paris -19, blandteknik, ca 33x25 cm

528366

2018-03-19