Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOGG, ´Electric Ship log´, Aikokuseiki, mässing, tidigt 1900-tal, tillbehör och etui medföljer, längd ca 60 cm
Slitage, några repor
528390
2018-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här