Electric Ship Log Aikokuseiki

Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki
Electric Ship Log Aikokuseiki

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOGG, ´Electric Ship log´, Aikokuseiki, mässing, tidigt 1900-tal, tillbehör och etui medföljer, längd ca 60 cm

Slitage, några repor

528390

2018-03-18