Salvador Dali färglitografi Modern konst

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Deux nus (Gémeaux)", 1970, signerad Dali, numrerad 24/175, färglitografi, 76x56 cm

528392

2018-03-31