Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Deux nus (Gémeaux)", 1970, signerad Dali, numrerad 24/175, färglitografi, 76x56 cm
528392
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här