Gyrokompass S G Brown

Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown
Gyrokompass S G Brown

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

GYROKOMPASS, S G Brown Ltd London, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 113 cm

Bruksslitage, huv saknas, mindre repor, ej funktionstestad

528397

2018-03-18