Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJELL ÅSLUND (född 1948): Kvinna, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2011, olja på pannå, ca 69,5x55 cm

528398

2018-03-18