Richard Ryan mapp med 4 serigrafier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): Mapp "Mi sono perso a Roma", med 4 serigrafier: "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, numrerade 88/350, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm

528405

2018-03-18