Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE AXELSSON, pallar, 4 st, modell 127 för Gärsnäs, utförda i bok, stämplade och daterade undertill 1988-11-07, höjd ca 44 cm
528415
2018-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här