Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALPINA, fickur, 18 k guld, savonett, 1920/30-tal, boettnr. 755, 120667, innerboett i 18 k, diameter 50,5 mm, vikt ca 79 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr
528445
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här