Collier armband brosch
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
COLLIER, ARMBAND, BROSCH, förgyllt silver, svarta fasettslipade stenar, delvis omkring 1800, collier med tre droppformationer i rosett, brosch med 10 stenar och 3 rosenstensslipade diamanter, armband med fasettslipade pastestenar, collierns längd ca 50 cm, armbandets längd ca 16,5 cm
Smärre skador, armbandet saknar en sten, kompletterat
528451
2018-03-18