Collier armband brosch

Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch
Collier armband brosch

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

COLLIER, ARMBAND, BROSCH, förgyllt silver, svarta fasettslipade stenar, delvis omkring 1800, collier med tre droppformationer i rosett, brosch med 10 stenar och 3 rosenstensslipade diamanter, armband med fasettslipade pastestenar, collierns längd ca 50 cm, armbandets längd ca 16,5 cm

Smärre skador, armbandet saknar en sten, kompletterat

528451

2018-03-18