Per Wilhelm Cedergren gouache

Per Wilhelm Cedergren gouache
Per Wilhelm Cedergren gouache
Per Wilhelm Cedergren gouache
Per Wilhelm Cedergren gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Söderarm, signerad och daterad P.W Cedergren, gouache, ca 17x22 cm

528480

2018-03-18