Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Natt, Paris", signerad och daterad Sven Erixson Paris -26, olja på pannå, 40x31 cm

ebba.de.faire@auktionsverket.se

528483

2018-06-18