Carl Malmsten, golvlampa modell ´Staken´

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Staken" golvlampa i ek 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar, undertill brännmärkt CM

Ytslitage, lampskärm med hål

528518

2018-03-21