Hans-Agne Jakobsson golvlampor 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON för Markaryd, golvlampor, 2 st, 1900-talet andra hälft, ben i metall med vitlackerad bas, skärm i tyg med toppskiva i akryl, höjd ca 152 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

528520

2018-03-18