Hans-Agne Jakobsson golvlampor 2 st
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON för Markaryd, golvlampor, 2 st, 1900-talet andra hälft, ben i metall med vitlackerad bas, skärm i tyg med toppskiva i akryl, höjd ca 152 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade
528520
2018-03-18