Skåp sannolikt Axel Larsson

Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson
Skåp sannolikt  Axel Larsson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LARSSON, sannolikt, skåp, Bodafors, 1900-talets mitt, mahognyfanér, inredning i björk, höjd ca 105, 100x46 cm

Några fanérsskador, nyckel är senare, slitage

528564

2018-03-18