Bengt Lindström skulptur

Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

14 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): ´L´homme caché´, relief, glaserad keramik, signerad i godset, a tergo BL3 3/20 samt stämplad ´La Tuilerie Treigny´, ca 53x73 cm

528568

2018-03-20