Flasköppnare Firma Svenskt Tenn Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

FLASKÖPPNARE, "Ducky", Firma Svenskt Tenn, Stockholm, inköpt 1990, märkt Ducky Paris, bemålad och förgylld, höjd 8 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

528573

2018-03-20