Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
FLASKÖPPNARE, "Ducky", Firma Svenskt Tenn, Stockholm, inköpt 1990, märkt Ducky Paris, bemålad och förgylld, höjd 8 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall
528573
2018-03-20