Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskap med ovädershimmel, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1876 olja på pannå, ram från tiden, ca 25 x 36 cm
528588
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här