Soffgrupp OPE 1950-tal

Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal
Soffgrupp OPE 1950-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFGRUPP, 1950-tal, bestående av 3-sitssoffa och 2 fåtöljer, OPE, Olof Persson Fåtöljindustri Jönköping, massiv teak och ek, plymåer i original ulltextil, sittplymåerna med resårkärna, etikettmärkta, höd ca 70, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 175 cm

Bruksslitage

528605

2018-03-20