Soffgrupp OPE 1950-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFGRUPP, 1950-tal, bestående av 3-sitssoffa och 2 fåtöljer, OPE, Olof Persson Fåtöljindustri Jönköping, massiv teak och ek, plymåer i original ulltextil, sittplymåerna med resårkärna, etikettmärkta, höd ca 70, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 175 cm
Bruksslitage
528605
2018-03-20