Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, engelsk stil, 1910-tal, rundad form, fanerat i valnöt, 2 spröjsade vitrindörra med konkavt glas emellan, glashyllor, nyckel medföljer, höjd ca 124, 75 x 34 cm
528612
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här