Vitrinskåp tidigt 1900-tal

Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal
Vitrinskåp tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1910-tal, rundad form, fanerat i valnöt, 2 spröjsade vitrindörra med konkavt glas emellan, glashyllor, nyckel medföljer, höjd ca 124, 75 x 34 cm

528612

2018-03-20