Sven Lidberg sommarmotiv
2018-03-20
528628
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN LIDBERG (född 1944): Sommarmotiv, signerad Sven Lidberg, färglitografi, numrerad 191/280, ca 35x27 cm